قمی ها در انتظار گرمای ۴۵ درجه باشند
قمی ها در انتظار گرمای ۴۵ درجه باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا ا زقم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است. وی با بیان اینکه امروز […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا ا زقم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۹ درجه و ۴۳ درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم ۲۵ درجه و ۴۴ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۴ درجه و ۴۵ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: سردترین و گرم ترین نقاط استان در طول ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب منطقه دستجرد با ۲۴ درجه و منطقه جمکران با ۴۵ درجه است.

وی خاطرنشان کرد: کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۲۹ درجه و ۴۴ درجه است، همچنین در این مدت بیشترین ساعت وزش باد در این شهر ۴۳ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی بود.