– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال تیم‌های شیمیدر قم و رعد پدافند شهرکرد به مصاف یکدیگر رفتندکه در پایان شیمیدر در یک بازی سخت به پیروزی رسید. شیمیدر در این بازی با نتیجه ۸۳ به ۶۸ برابر […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال تیم‌های شیمیدر قم و رعد پدافند شهرکرد به مصاف یکدیگر رفتندکه در پایان شیمیدر در یک بازی سخت به پیروزی رسید.

شیمیدر در این بازی با نتیجه ۸۳ به ۶۸ برابر نماینده شهرکرد به برد ارزشمندی رسید،نماینده قم با این پیروزی ارزشمند به چهارمین پیروزی متوالی رسید و در جمع مدعیان باقی ماند.

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر قم از همراهی تیم محروم شد‌تصمیم اولیه فدراسیون بسکتبال درباره اتفاقات بازی شیمیدر و آویژه صنعتلیگ برتر بسکتبال| برد شیمیدر قم مقابل آویژه صنعت مشهد در بازی جنجالیلیگ برتر بسکتبال| برد شیمیدر قم مقابل آویژه صنعت مشهد در بازی جنجالی

شیمیدر از ۱۰ بازی با ۷ پیروزی و ۳ باخت با ۱۷ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر بسکتبال قرار دارد و رعد پدافندشهرکرد نیز از ۱۰ بازی با دو پیروزی و ۸ باخت و ۱۲ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

تیم بسکتبال شیمیدر هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر روز دوشنبه ۱۸ آذرماه  به مصاف ذوب اهن اصفهان می رود و رعد پدافندشهرکرد نیز در  تهران مقابل اکسون بازی می کند.