طرح سراسری کاشت ۱۴ میلیون نهال از قم آغاز شد
طرح سراسری کاشت ۱۴ میلیون نهال از قم آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، شهبازی سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سفر به قم به صورت ویدئو کنفراس دستور آغاز طرح را صادر کرد. شهبازی با بیان اینکه این طرح از امروز آغاز شده و تا پایان اسفند ادامه دارد از مردم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، شهبازی سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سفر به قم به صورت ویدئو کنفراس دستور آغاز طرح را صادر کرد.

شهبازی با بیان اینکه این طرح از امروز آغاز شده و تا پایان اسفند ادامه دارد از مردم خواست در اجرای این طرح یار و همراه سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری باشند.

او هدف از اجرای طرح کاشت نهال در سراسر کشور با شعار مشارکت همگانی برای میهنی سرسبز را تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت احیای پوشش گیاهی با مشارکت مردم و لزوم مقابله با ریزگرد‌ها و گرد و غبار برشمرد.

به گفته سجادی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان قم، از میان ۱۴ میلیون نهالی که امروز در سراسر کشور کاشته شد، ۴۱۳ هزار نهال در دو هزار هکتار از اراضی بیابانی استان قم کاشته شده است.