دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود
دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود

– اخبار استانها – ابوالقاسم مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای گرامیداشت روز قم اظهار داشت: ۴۱ عنوان ویژه‌برنامه به مناسبت نام‌گذاری روز قم در سطح شهر توسط شهرداری قم برنامه‌ریزی و اجرا شد. وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های موردنظر برای گرامیداشت این روز، برگزاری […]

– اخبار استانها –

ابوالقاسم مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای گرامیداشت روز قم اظهار داشت: ۴۱ عنوان ویژه‌برنامه به مناسبت نام‌گذاری روز قم در سطح شهر توسط شهرداری قم برنامه‌ریزی و اجرا شد.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های موردنظر برای گرامیداشت این روز، برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی در سطح شهر قم است، ابراز کرد: سال گذشته این دوره مسابقات با حضور بیش از شش‌هزارنفری در بیش از ۱۰۰ مسجد برگزار شد که امسال امیدواریم  شرکت‌کنندگان بیشتری در این المپیاد حضور داشته باشند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در سال جاری دومین دوره المپیاد ورزشی تحت عنوان فرزندان انقلاب با همکاری ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان به مناسبت گرامیداشت روز قم و گرامیداشت چهلمین سالگرد بسیج برگزار می‌شود.

رقابت ۱۴۰ هزار دانش‌آموز گلستانی در المپیاد ورزشی‌المپیاد ورزشی «فرزندان انقلاب» در قم برگزار می‌شودالمپیاد ورزشی ثارالله در ۱۱ رشته ورزشی تا ۱۰ آذرماه در قم برگزار می‌شود

وی رشته‌های این دوره المپیاد ورزشی را موردتوجه قرار داد و افزود: رشته‌های تنیس روی میز، طناب زنی به‌صورت انفرادی، فوتبال دستی و دارت به‌صورت تیم‌های دو نفره که بتوان در فضای مساجد برگزار کرد، در این دوره مسابقات انجام می‌شود.

مقیمی با اشاره به شرایط شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در بخش آقایان و بانوان عنوان کرد: آقایان در سه رده ۷ تا ۱۳ سال، ۱۴ تا ۱۸ سال و بالاتر از ۱۸ سال و بانوان نیز در دو رده ۱۶ و زیر ۱۶ سال و بالای سن ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی با تأکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب تا ۱۵ آذرماه است، اضافه کرد: بیش از ۱۰۰ مسجد برای این دوره مسابقات پیش‌بینی‌شده است که علاقه‌مندان می‌توانند به کانون‌های مساجد مراجعه کنند.