تغییر زمان دیدار گیتی پسند و سوهان محمد سیما قم
تغییر زمان دیدار گیتی پسند و سوهان محمد سیما قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از پایگاه خبری باشگاه گیتی پسند، بر اساس برنامه سازمان لیگ فوتسال تیم فوتسال گیتی پسند در حالی روز جمعه ۱۵ آذر ماه در سالن پیروزی اصفهان میزبان سوهان محمد سیما قم خواهد بود. این دیدار قرار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از پایگاه خبری باشگاه گیتی پسند، بر اساس برنامه سازمان لیگ فوتسال تیم فوتسال گیتی پسند در حالی روز جمعه ۱۵ آذر ماه در سالن پیروزی اصفهان میزبان سوهان محمد سیما قم خواهد بود.

این دیدار قرار بود ساعت ۱۷ برگزار شود و بنا به درخواست باشگاه گیتی پسند و صدا و سیمای مرکز اصفهان و موافقت سازمان لیگ فوتسال برای تداخل نداشتن با اذان مغرب افق اصفهان زمان این دیدار به ساعت ۱۷:۳۰ تغییر پیدا کرد.

پیش از این باشگاه گیتی پسند طی درخواستی از سازمان لیگ خواسته بود به دلیل پخش زنده دیدار‌های گیتی پسند از شبکه استانی اصفهان زمان دیدار‌های گیتی پسند از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز شود که سازمان لیگ نیز با این درخواست موافقت کرد.

ابراهیم مهرابی افشار – مسعود شفیعی – بهنام نبی پور – فیروز ممبینی این دیدار را قضاوت می‌کنند و عبدالکریم سیستانی ناظر داوران است.

گیتی پسند با ۱۷ بازی و ۳۵ امتیاز در رده دوم جدول رقابت‌ها قرار دارد.