مدرسه خیر ساز قاسم بن الحسن افتتاح شد
مدرسه خیر ساز قاسم بن الحسن افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،پورگلیان مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در حاشیه این مراسم گفت: این مدرسه با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد تومان در مساحت ۱۳۰۰ متر مربع و در مدت ۶ ماه ساخته شده است. پورگلیان با بیان اینکه ۵۰ درصد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،پورگلیان مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در حاشیه این مراسم گفت: این مدرسه با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد تومان در مساحت ۱۳۰۰ متر مربع و در مدت ۶ ماه ساخته شده است.

پورگلیان با بیان اینکه ۵۰ درصد از هزینه ساخت این مدرسه به همت خیر نیک اندیش انسیه حدادی پرداخت شده است،عنوان کرد: به‌طور میانگین سالانه ۱۰ هزار نفر به جمعیت دانش آموزی استان اضافه می‌شود که برای رفع کمبود‌ها به همراهی و همکاری بیشتر خیران نیازمندیم.

 بهرام سرمست، استاندار قم نیز در این مراسم ضمن قدردانی از خیران استان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان موظفند زمینه فعالیت بیشتر خیران را فراهم کنند.

او با اشاره به اینکه شهرداری و اداره کل مسکن و شهرسازی باید اراضی مناسب با کاربری آموزشی را توسعه دهند، افزود: با توجه به عقب افتادگی تاریخی که در زمینه سرانه آموزشی استان وجود دارد باید هرچه سریع‌تر اراضی و نقاط مناسب برای احداث مراکز آموزشی در اختیار خیران نیک اندیش استان قرار گیرد.