لیگ برتر بسکتبال| برد شیمیدر قم مقابل آویژه صنعت مشهد در بازی جنجالی
لیگ برتر بسکتبال| برد شیمیدر قم مقابل آویژه صنعت مشهد در بازی جنجالی

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز تیم‌های شیمیدر قم و آویژه صنعت مشهد در ورزشگاه حیدریان به مصاف یکدیگر رفتندکه در پایان شیمیدر در یک بازی سخت و جنجالی به پیروزی رسید. شیمیدر در این […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز تیم‌های شیمیدر قم و آویژه صنعت مشهد در ورزشگاه حیدریان به مصاف یکدیگر رفتندکه در پایان شیمیدر در یک بازی سخت و جنجالی به پیروزی رسید.

شیمیدر در این بازی که از حمایت پرشور تماشاگران قمی بهره می‌برد با نتیجه ۷۸ به ۷۰ برابر نماینده مشهد به برد ارزشمندی رسید.

تیم بسکتبال شیمیدر قم به مصاف آویژه صنعت مشهد می‌رودلیگ برتر بسکتبال| برد شیرین شیمیدر قم مقابل شهرداری بندرعباس

در این بازی سه بازیکن از تیم آویژه صنعت مشهد با خطای پنجم از زمین مسابقه بیرون رفتند و دو بازیکن نیز از تیم شیمیدر قم از بازی خارج شدند.

بازی دو تیم بسکتبال شیمیدر قم و نماینده مشهد به دلیل درگیری فیزیکی مایک رستم پور بازیکن شیمیدر با بازیکن تیم حریف چند دقیقه ای به حاشیه رفت ولی درنهایت نماینده قم به برد ارزشمندی دست پیدا کرد و در جمع مدعیان باقی ماند.

تیم بسکتبال شیمیدر هفته دهم رقابت های لیگ برتر روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه در شهرکرد به مصاف رعد پدافند این شهر می رود و آویژه صنعت مشهد نیز در این شهر مقابل اکسون بازی می کند.