قم آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیکی را دارد
قم آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیکی را دارد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، محسن بهشتی در نشست خبری با موضوع تشریح برنامه‌های ستاد انتخابات که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت:قم،آمادگی لازم را برای برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیکی دارد و زیرساخت‌های لازم به وزارت کشور اعلام شد. […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، محسن بهشتی در نشست خبری با موضوع تشریح برنامه‌های ستاد انتخابات که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت:قم،آمادگی لازم را برای برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیکی دارد و زیرساخت‌های لازم به وزارت کشور اعلام شد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات قم افزود:هیات بازرسی استان هم‌زمان با آغاز ثبت‌نام کار خود را بر اساس قانونی آغاز می‌کند.

وی تصریح کرد:با برنامه‌ریزی استاندار و معرفی به‌موقع به وزارت، هیات بازرسی استان و شهرستان تشکیل شد که در فرمانداری مستقر است.

بهشتی بیان کرد: با استفاده از تجربیات هیات بازرسی در انتخابات گذشته و آسیب‌شناسی‌های لازم امیدواریم شاهد برگزاری انتخابات پرشور با سلامت کامل و مشارکت بالا باشیم و مجلسی در راستای سیاست‌های کلی نظام رقم بخورد.

فعالیت احزاب مختلف در انتخابات جزء آرمان‌های نظام استاستاندار زنجان: همه آحاد مردم باید در انتخابات مشارکت داشته باشندلاریجانی: برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات مجلس ندارم

وی گفت:بازرس‌ها طبق هر دوره انتخابات بدین‌صورت است که در هر صندوق یک بازرس و هر ده صندوق یک سربازرس و هر منطقه انتخاباتی یک بازرس ویژه دارد.

معاون استاندار قم اظهار داشت:منتظر ابلاغ رسمی از وزارت کشور هستیم تا بازرس‌ها مشخص شود در دوره‌های قبل به این شکل بوده و به نظر نمی‌رسد تغییری داشته باشد.