یادواره ۱۰۰ شهید مسجد جامع قم برگزار شد
یادواره ۱۰۰ شهید مسجد جامع قم برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هفدهمین یادواره ۱۰۰ شهید مسجد جامع قم شامگاه جمعه در با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مردم این محله، رزمندگان قدیمی هشت سال دفاع مقدس و اقشار مختلف مردم برگزار شد. این مسجد که […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هفدهمین یادواره ۱۰۰ شهید مسجد جامع قم شامگاه جمعه در با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مردم این محله، رزمندگان قدیمی هشت سال دفاع مقدس و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

این مسجد که قدمتی ۸۰۰ ساله دارد یکی از مهم‌ترین مکان‌های اعزام رزمندگان به جبهه‌های جنگ در هشت سال تحمیلی بوده و ۱۰۰ شهید از پایگاه مسجد جامع تقدیم انقلاب شده است.

یادواره ۸۰ شهید محله صفاییه ‌قم برگزار شدیادواره شهدای طلبه و روحانی شهرستان سمنان برگزار می‌شودیادواره شهدای ورزشکار استان بوشهر برگزار می‌شود

در این مراسم علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان خاطراتی از شهدا نسبت به برخی از مسئولان انتقاد کرد و بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و استقرار فرهنگ جهاد و شهادت بر همه آحاد جامعه تأکید کرد.

همچنین حاج حسین کاجی از رزمندگان و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و فعال فرهنگی با بیان خاطراتی از شهدا روایتگری این مراسم را بر عهده داشت.

استاد علیزاده و حسن شالبافان به ترتیب قرائت قرآن و مداحی این مراسم را انجام دادند.