مهرام با درخشش صمد، پتروشیمی را به زانو درآورد/ شکست سنگین نیروی زمینی مقابل شیمیدر
مهرام با درخشش صمد، پتروشیمی را به زانو درآورد/ شکست سنگین نیروی زمینی مقابل شیمیدر

به‌ گزارش ایسنا، رقابت‌های هفته هشتم لیگ‌ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز (پنج‌شنبه) ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های شیمیدر قم، آویژه صنعت مشهد و مهرام تهران مقابل رقبای خود به برتری رسیدند. در نخستین بازی امروز که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار […]

به‌ گزارش ایسنا، رقابت‌های هفته هشتم لیگ‌ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز (پنج‌شنبه) ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های شیمیدر قم، آویژه صنعت مشهد و مهرام تهران مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی امروز که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار شد، تیم نیروی زمینی تهران میزبان شاگردان محمدرضا اسلامی در تیم شیمیدر قم به عنوان‌ مدعی کسب عنوان قهرمانی بود که با توجه به درخشش محمد جمشیدی گارد ملی‌پوش تیم شیمیدر، با نتیجه سنگین ۸۹ – ۶۷ تن به شکست داد.

در اوایل کوارتر دوم این بازی کاپیتان تیم نیروی زمینی به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه زانو، راهی بیمارستان شد.

شیمیدری‌ها این بازی را با ترکیب محمد جمشیدی، آرن داودی، مایک رستم‌پور، اصغر کاردوست و محمد اوجاقی آغاز کردند و در مقابل نیز تیم نیروی زمینی تهران با ترکیب اشکان جعفری، سجاد شیخ، یاور قاسمی، آرش بنی‌مهدی و محمدحسین ذاکری مقابل مهمان قدرتمند خود پا به میدان گذاشت.

اما در حساس‌ترین بازی هفته هشتم، دو تیم مدعی پتروشیمی بندر امام و مهرام تهران در ماهشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه نزدیک ۷۴ – ۷۶ به سود شاگردان مصطفی هاشمی در تیم مهرام پایان یافت تا به این ترتیب، بازی بزرگ هفته به سود یاران صمد نیکخواه بهرامی پایان یابد.

این بازی‌ تا ۶ ثانیه مانده به پایان ۷۴ – ۷۱ به سود مهرام بود ولی سجاد مشایخی توانست با پرتاب سه امتیازی بازی را در امتیاز ۷۴ به تساوی بکشد اما این صمد نیکخواه بهرامی بود که توانست در ۴ ثانیه مانده به پایان بازی با یک حرکت انفرادی توپ را وارد سبد پتروشیمی کرده و مهرام را ۷۶ – ۷۴ به برد برساند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۳ – ۱۲ شیمیدر قم
کوارتر دوم: ۲۵ – ۱۷ شیمیدر قم
کوارتر سوم: ۳۰ – ۱۴ شیمیدر قم
کوارتر چهارم: ۲۱ – ۲۱ نیروی زمینی تهران

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر رقم خورد:
شهرداری بندرعباس ۶۸ – ۶۲ اکسون تهران
پالایش نفت آبادان – رعد پدافند هوایی شهرکرد
نیروی زمینی تهران ۶۷ – ۸۹ شیمیدر قم
پتروشیمی بندرامام ۷۴ – ۷۶ مهرام تهران
شهرداری گرگان ۸۴ – ۵۸ شورا و شهرداری قزوین
آویژه صنعت مشهد ۱۰۹ – ۸۹ ذوب‌آهن اصفهان
توفارقان آذرشهر – صنعت مس کرمان

ادامه دارد…