برگزاری نمایشگاه سوگواره عکس ماه در قم
برگزاری نمایشگاه سوگواره عکس ماه در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،نمایشگاه سوگواره عکس ماه که فراخوان آن به همت هیئت ماه قم و همکاری انجمن عکاسان استان و انجمن عکس بسیج قم اعلام شده بود، در نگارخانه فرهنگ قم واقع در خیابان دورشهر قم کار خود را آغاز کرد. در این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،نمایشگاه سوگواره عکس ماه که فراخوان آن به همت هیئت ماه قم و همکاری انجمن عکاسان استان و انجمن عکس بسیج قم اعلام شده بود، در نگارخانه فرهنگ قم واقع در خیابان دورشهر قم کار خود را آغاز کرد.

در این سوگواره پس از داوری آثار ارسالی از بین ۱۳۲۲ اثر از ۴۶ عکاس سراسر کشور، ۵۶ قطعه عکس منتخب به مرحله نمایشگاه راه یافتند.

موضوعات این سوگواره عکس شامل، شوق شکفتن (توجه به حضور مشتاقانه نوجوانان در بزرگداشت حماسه حسینی (ع))، شور اشک (توجه به اشک و حزن مردم نسبت به واقعه عاشورا)، خلوصِ خدمت (توجه به نقش خادمان دستگاه عظیم اقامه عزای سیدالشهدا (ع) اعم از خادمان هیئات، پلیس، رفتگران، هلال احمر و…) بوده است.

این نمایشگاه تا روز شنبه ۹ آذرماه در نگارخانه فرهنگ واقع در خیابان دورشهر قم صبح‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و ۳۰ دقیقه و عصر‌ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹ و ۳۰ دقیقه دایر می‌باشد.