رسانه‌ها فضای سازنده‌ای در قم شکل داده‌اند
رسانه‌ها فضای سازنده‌ای در قم شکل داده‌اند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، بهرام سرمست شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از فعالان رسانه‌ای اربعین که در سالن جلسات حرم کریمه اهل‌بیت(ع) برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: خدمت در جوار حرم حضرت معصومه(س) با روحیه بسیجی توفیق بسیار ارزنده‌ای […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، بهرام سرمست شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از فعالان رسانه‌ای اربعین که در سالن جلسات حرم کریمه اهل‌بیت(ع) برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: خدمت در جوار حرم حضرت معصومه(س) با روحیه بسیجی توفیق بسیار ارزنده‌ای است.

وی با بیان اینکه در ستاد اربعین استان ارزیابی برنامه‌های سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت، ابراز کرد: شکل‌گیری کمیته اطلاع‌رسانی به منظور ساماندهی فعالان رسانه‌ای یکی از اقدامات بود که خوشبختانه نتیجه‌بخش نیز واقع شد.

استاندار قم ضمن تقدیر از زحمات رسانه‌های استان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در قم در تمامی عرصه‌ها فضای سازنده و مثبت رسانه‌ای به وجود آورده‌اند و در رویدادهای مختلف از جمله دهه فجر، سیل ابتدای سال، نیمه شعبان، دهه کرامت و مناسبت‌های مختلف در راستای اهداف نظام با همدلی، فضای مثبتی در استان قم شکل دادند.

فعالان رسانه‌ای اربعین استان قم تقدیر شدنداخبار کوتاه سینما| اهالی رسانه در جشنواره فجر کدام سینما هستند؟اردبیل|هشدار قاطع به رسانه‌ها؛ انعکاس وعده تامین آب و برق جرم است

وی با تأکید بر اینکه فضای رسانه‌ای استان قم فضایی راهبردی و سازنده است، یادآور شد: در مراسم اربعین امسال خوشبختانه در زمینه اطلاع‌رسانی اقدامات خوبی انجام شد ولی لازم بوده تا ثبت و ضبط و مستندسازی این رویداد نیز به خوبی صورت پذیرد.

سرمست با اشاره به خدمات ارزنده موکب‌داران استانی و اعزام زائران استان قم به اربعین حسینی تصریح کرد: علاوه بر آن قم پذیرای زائران بی‌شماری بوده که توانستیم فرهنگ مهمان‌پذیری و اطلاع‌رسانی در این زمینه را به‌خوبی نشان دهیم ولی نیاز بوده که مستندسازی‌های این اقدامات به خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: در ارزیابی که ستاد اربعین مرکزی از فعالیت‌های استان‌ها داشتند، استان قم خوش درخشید و جز سه استان برتر کشور قرار گرفت که این توفیق جز با همدلی و همراهی مسئولان به‌دست نمی‌آمد.