صف آرایی تیم «محمد سیما قم» در مقابل ستارگان ورامین در لیگ برتر فوتسال
صف آرایی تیم «محمد سیما قم» در مقابل ستارگان ورامین در لیگ برتر فوتسال

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم فوتسال سوهان محمد سیما مقابل ستارگان ورامین قرار می‌گیرد. این هفته از رقابت‌ها امروز در شهرهای ساری،ورزقان،اصفهان،مشهد، بهبهان،ساوه و ورامین برگزار می‌شود که دریکی از […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم فوتسال سوهان محمد سیما مقابل ستارگان ورامین قرار می‌گیرد.

این هفته از رقابت‌ها امروز در شهرهای ساری،ورزقان،اصفهان،مشهد، بهبهان،ساوه و ورامین برگزار می‌شود که دریکی از این بازی‌ها تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم به مصاف تیم ستارگان ورامین می‌رود.

انتقام محمد سیما قم از اهورای بهبهان؛ محمد سیما با ۳ گل به رده سوم جدول صعود کردتیم محمد سیما قم با انتقام از اهورا بهبهان به جایگاه سوم جدول می اندیشد

این بازی از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود و بازی رفت با نتیجه ۴ بر ۳ به نفع محمد سیما به پایان رسید و نماینده قم تلاش می کند با پیروزی در بازی امروز به سومین برد متوالی برسد.

شاگردان حسن‌زاده در صورت پیروزی در بازی امروز و عدم پیروزی  گیتی پسند مقابل ارژن شیراز، به رده دوم جدول صعود می‌کند.

تیم سوهان محمد سیما با ۱۷ بازی و ۳۱ امتیاز در رده سوم جدول چهارده تیمی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور قرار دارد و ستارگان ورامین نیز با ۳ امتیاز کمتر نسبت به نماینده قم در رده پنجم جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد.