درخواست طلاب و فضلای همدانی مقیم قم از قوه قضائیه؛ با لیدرهای اغتشاشگران با جدیت برخورد شو‌د
درخواست طلاب و فضلای همدانی مقیم قم از قوه قضائیه؛ با لیدرهای اغتشاشگران با جدیت برخورد شو‌د

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان،  مجمع طلاب و فضلای همدانی مقیم قم با صدور بیانیه ای از مردم همدان به خاطر خلق حماسه ای دیگر تقدیر و تشکر کرد و از قوه قضائیه خواست تا با اغتشاشگران با اشد مجازات برخورد کند. […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان،  مجمع طلاب و فضلای همدانی مقیم قم با صدور بیانیه ای از مردم همدان به خاطر خلق حماسه ای دیگر تقدیر و تشکر کرد و از قوه قضائیه خواست تا با اغتشاشگران با اشد مجازات برخورد کند.

بار دیگر لطف پروردگار الهی شامل حال ملت ایران شد، آشوب‌گران، فتنه گران و اغتشاش گران که از اوباش بین المللی خط گرفته و مزدوران صهیونیسم محسوب می‌گردند قصد برهم زدن امنیت و اقندار نظام جمهوری اسلامی را داشتند و با بهانه گرانی بنزین موجب شد تا با موج سواری اموال بین المللی و امنیت را خدشه‌دار کنند اما به فضل الهی بصیرت، هوشیاری و پیروی از تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای موجب شد تا نقشه نخ‌نمای دشمنان بار دیگر نقش بر آب گردد و ترفند آنان قبل از هرگونه تاثیری از حرکت باز ایستاد.

راهپیمایی باشکوه مردم مازندران علیه اغتشاشگران / علوی تبارها در دفاع از ولایت حماسه آفریدند۱۴ نفر از اغتشاشگران در رودهن دستگیر شدندراهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در گرمسار برگزار می‌شود

ضمن تشکر از نیروهای انتظامی و امنیتی از ملت بزرگ همدان که در اسرع وقت با لبیک گویی به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان در صحنه حاضر شدند و افتخاری دیگر در کتاب قطور پیروی از ولایت فقیه را به نام خود ثبت نمودند تقدیر و تشکر می کنیم.

شهر سرداران شهید و رزمندگان مجاهد همواره پیشوا و جلو دار حرکت های خود جوشی است که “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد” را به عنوان وصیت معمار بزرگ انقلاب نصب العین خود قرار داده است. ما بر این موهیت الهی شکرگزاریم و از قوه قضاییه می خواهیم تا با مرتکبین این جنایت بزرگ، نیروهای پیاده نظام آمریکا و اسرائیل، با اشد مجازات برخورد کنند.