نگرانی‌های بی‌مورد مسئولین برای تاسیس باشگاه بیلیارد در قم
نگرانی‌های بی‌مورد مسئولین برای تاسیس باشگاه بیلیارد در قم

علی اکبرقاسمی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: هیئت بولینگ و بیلیارد در قم به تازگی شروع به کار کرده است و تا به امروز هیچ ورزشکار سازمان یافته‌ای نداریم، در استان قم یک باشگاه بولینگ داریم اما باشگاه بیلیارد مشخصی در قم وجود ندارد. وی افزود: نگرانی‌های مسئولین و عدم صدور مجوز، علت اصلی […]

علی اکبرقاسمی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: هیئت بولینگ و بیلیارد در قم به تازگی شروع به کار کرده است و تا به امروز هیچ ورزشکار سازمان یافته‌ای نداریم، در استان قم یک باشگاه بولینگ داریم اما باشگاه بیلیارد مشخصی در قم وجود ندارد.

وی افزود: نگرانی‌های مسئولین و عدم صدور مجوز، علت اصلی عدم وجود باشگاه رسمی بیلیارد در استان قم است که پیگیری‌های زیادی در این راستا انجام دادیم اما این پیگیری‌ها تا به امروز نتیجه‌ای نداشته است.

رییس هیئت بولینگ وبیلیارد استان قم اظهار کرد: راه اندازی یک باشگاه بولینگ سرمایه زیادی لازم دارد به همین علت در قم تنها یک باشگاه بولینگ داریم اما استان قم گنجایش افزایش تعداد این باشگاه را دارد و می‌توانیم با سرمایه گذاری بخش خصوصی باشگاه دیگری در استان قم راه اندازی کنیم.

وی ادامه داد: ورزشکاران در این رشته ورزشی برای کسب مقام نیاز به حمایت دارند و هیئت بولینگ استان قم این آمادگی را دارد که از ورزشکاران مستعد این رشته حمایت کافی را داشته باشد، در حال حاضر نیز یک مربی حرفه‌ای از استان تهران در باشگاه بولینگ در حال آموزش به مبتدیان این رشته است، همچنین در ماه گذشته ۴ ورزشکار رشته بولینگ استان قم با هزینه شخصی خود در مسابقات کشوری تهران شرکت کردند.

قاسمی با اشاره به تلاش‌های فراوان هیئت بولینگ و بیلیارد برای کسب مجوز باشگاه بیلیارد در استان قم تصریح کرد: با تمام مسئولین مربوطه رایزنی‌هایی داشته‌ایم ولی تمام مسئولین نگرانی‌هایی دارند که علت آن مشخص نیست.

وی افزود: تقریبا تمام استان های کشور باشگاه سازمان یافته بیلیارد دارند اما در استان قم هنوز مجوز های لازم جهت تاسیس باشگاه رسمی بیلیارد صادر نشده است، به همین علت باشگاه‌های زیر زمینی و مخفیانه در سطح شهر تاسیس شده است که این موضوع جنبه خوبی برای هیئت بولینگ و بیلیارد و اداره ورزش و جوانان استان قم ندارد.

رییس هیئت بولینگ و بیلیارد استان قم ادامه داد: دریافت مجوز برای تاسیس رسمی باشگاه بیلیارد کمی سخت و زمان‌بر است اما هیئت بولینگ و بیلیارد استان قم تمام پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد تا این موضوع حل و مجوزهای لازم صادر شوند.

انتهای پیام