دمای قم به ۱۰ درجه می‌رسد
دمای قم به ۱۰ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری و مه آلود است. وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم دو درجه و ۱۰ درجه است، ادامه داد : امروز […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری و مه آلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم دو درجه و ۱۰ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم منفی دو درجه و ۸ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف ابری و مه آلود در برخی ساعات بارش خفیف باران و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۳۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان دو درجه و ۹ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و ۱۲ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۱۴ کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با یک درجه و منطقه جمکران با ۱۳ درجه بود.