ارتقاء کیفی پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم
ارتقاء کیفی پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم
تاجیک با اشاره به اینکه سال گذشته 540 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده است، اظهارداشت: در این دوره از جشنواره به دنبال این هستیم که از نظر کیفی شاهد ارتقاء آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مهدی تاجیک ظهر امروز در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ابوذر با آیت الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با اشاره به اینکه ۱۲ هزار نفر در کشور عضو سازمان بسیج رسانه هستند بیان کرد: در استان قم ۲۵۰ نفر از فعالان رسانه ای عضو سازمان بسیج رسانه هستند.

وی در ادامه با اشاره برنامه ها و اقدامات سازمان بسیج رسانه افزود: برگزاری دوره های آموزشی، جذب و سازماندهی فعالان رسانه ای و… از جمله فعالیت های این سازمان است.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان قم با بیان اینکه استان قم مفتخر است که ۴ دوره از جشنواره ابوذر را به شکل مطلوبی برگزار کند بیان کرد: امسال شاهد برگزاری پنجمین دوره جشنواره ابوذر هستیم و امیدواریم که در این جشنواره نیز شاهد اتفاقات خوبی در فضای رسانه ای استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۴۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شد خاطرنشان کرد: در این دوره از جشنواره به دنبال این هستیم که از نظر کیفی شاهد ارتقاء آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره باشیم.