محمد سیما با ۳ گل به رده سوم جدول صعود کرد
محمد سیما با ۳ گل به رده سوم جدول صعود کرد
تیم محمد سیما در این بازی که از حمایت پرشور تماشاگران قمی در ورزشگاه شهید حیدریان بهره می‌برد در پایان با نتیجه 3 بر 1 نماینده بهبهان را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، تیم فوتسال محمد سیما از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با بازی برتر تیم اهورای بهبهان را شکست داد.

تیم محمد سیما در این بازی که از حمایت پرشور تماشاگران قمی در ورزشگاه شهید حیدریان بهره می‌برد در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ نماینده بهبهان را با شکست بدرقه کرد.

دروازه تیم فوتسال محمد سیما نیمه اول بازی و روی غفلت توسط مسیحی باز شد ولی نماینده قم علی رغم بازی برتر در این نیمه نتوانست گلی به ثمر برساند، تیم فوتسال محمد سیما نیمه دوم بازی نیز فشار حملات خود را بیشتر کرد و با یک بازی منسجم و برتر با ۳ گل روح‌الله ایثاری به پیروزی رسید.

تیم سوهان محمد سیما قم با این پیروزی دل‌نشین با ۱۷ بازی و ۹ برد، ۴ مساوی و ۴ باخت و ۵۱ گل زده و ۳۳ گل خورده با ۳۱ امتیاز به رده سوم جدول لیگ برتر فوتسال صعود کرد.

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم هفته نوزدهم رقابت‌ها روز چهارشنبه ۶ آذرماه در ورامین مهمان تیم ستارگان این شهر است و اهورا در بهبهان میزبان تیم مقاومت البرز است.