کاروان نمادین حضرت معصومه(س) در قم برپا شد
کاروان نمادین حضرت معصومه(س) در قم برپا شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،هم‌زمان با سال روز ورود حضرت معصومه(س) به قم،کاروان نمادین حضرت معصومه(س)” میثاق با کریمه” برپا شد. این کاروان پیش از ظهر امروز با حضور پرشور عاشقان و شیفتگان مکتب اهل بیت(ع) از تقاطع معصومیه (خیابان امام‌زاده ابراهیم […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،هم‌زمان با سال روز ورود حضرت معصومه(س) به قم،کاروان نمادین حضرت معصومه(س)” میثاق با کریمه” برپا شد.

این کاروان پیش از ظهر امروز با حضور پرشور عاشقان و شیفتگان مکتب اهل بیت(ع) از تقاطع معصومیه (خیابان امام‌زاده ابراهیم ) به‌طرف حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(ع) برپا شد.

پس از حضور کاروان نمادین حضرت معصومه(س) در حرم کریمه اهل‌بیت(ع) اجتماع بزرگ مردمی در صحن امام رضا(ع)برگزار شد و حاج میثم مطیعی در جمع عاشقان و شیفتگان مکتب اهل بیت(ع) به مدیحه‌سرایی پرداخت.

آیت‌الله ‌بطحایی: حضور با برکت حضرت معصومه (س) در قم ارمغان‌آور عزت و شوکتی بی‌بدیل شدچرا به حضرت معصومه (س) لقب «زینب ثانی» دادند؟اجتماع بزرگ مردمی به مناسبت روز قم در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

برگزاری تورهای دانش‌آموزی و میزبانی از ۴۰۰ دانش‌آموز به‌طور روزانه، پرسمان خانواده با محوریت معرفی سبک زندگی ایرانی، جشن پیوندهای آسمانی ویژه زوج‌های عقد کرده در حرم، همایش زوج‌های بهشتی با حضور همسران عقد کرده در طول شش ماه نخست امسال و اجرای برنامه شخصیت شناسی حضرت در قالب سفیران کریمه در مدارس ازجمله برنامه‌های ایام معصومیه است.

همچنین در این ایام برنامه بچه‌های بهشت شامل نقاشی، خلاقیت، قصه‌گوئی، نقاله خوانی، ایستگاه کتاب کودک همه‌روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ ویژه کودکان برگزار می‌شود.