۵۰ غرفه فرهنگی و پذیرایی میزبان جاماندگان اربعین در قم
۵۰ غرفه فرهنگی و پذیرایی میزبان جاماندگان اربعین در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگویی اظهار داشت: ۵۰ غرفه فرهنگی و پذیرایی توسط این سازمان و با مشارکت دستگاه‌های ذیربط، گروه‌های جهادی، ستاد اربعین استان قم و سازمان تبلیغات اسلامی قم در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگویی اظهار داشت: ۵۰ غرفه فرهنگی و پذیرایی توسط این سازمان و با مشارکت دستگاه‌های ذیربط، گروه‌های جهادی، ستاد اربعین استان قم و سازمان تبلیغات اسلامی قم در بلوار پیامبر اعظم(ص) برپا می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم خاطرنشان کرد: همزمان با آیین پیاده‌روی روز اربعین حسینی(ع) برای ارائه خدمات فرهنگی و پذیرایی به عاشقان اهل‌بیت(ع) و جاماندگان کربلا در بلوار پیامبر اعظم(ص) این غرفه‌ها برپاشده‌اند.

گفتنی است برنامه پیاده‌روی جاماندگان از قافله کربلا در شهر قم در شب و روز اربعین از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) تا مسجد مقدس جمکران در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته (۱۴ و ۱۵ شهریور) انجام می‌شود.

شروع خدمات موکب‌ها در بلوار پیامبر اعظم(ص) روز سه‌شنبه (شب اربعین) از ساعت ۱۷ آغاز و برنامه پیاده‌روی دلدادگان حسینی(ع) روز چهارشنبه (روز اربعین) از ساعت ۶ صبح تا ٨ شب انجام می‌شود.

قرائت زیارت اربعین روز چهارشنبه پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و شروع ویژه‌برنامه‌های روز اربعین در مسجد مقدس جمکران از ساعت ١٧ ازجمله برنامه‌های روز اربعین است.

پایان پیام/