فرمانده انتظامی قم:‌ کوچک‌ترین مشکل سوءامنیتی در قم نداشتیم‌
فرمانده انتظامی قم:‌ کوچک‌ترین مشکل سوءامنیتی در قم نداشتیم‌

– اخبار استانها – سردار عبدالرضا آقاخانی در حاشیه راهپیمایی مردم قم در حمایت از امنیت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به حضور حماسی مردم قم در این راهپیمایی اظهار داشت: سیل عظیم حضور در این راهپیمایی نشان از بصیرت بالای مردم قم دارد. وی با بیان اینکه در تاریخ […]

– اخبار استانها –

سردار عبدالرضا آقاخانی در حاشیه راهپیمایی مردم قم در حمایت از امنیت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به حضور حماسی مردم قم در این راهپیمایی اظهار داشت: سیل عظیم حضور در این راهپیمایی نشان از بصیرت بالای مردم قم دارد.

وی با بیان اینکه در تاریخ همواره ثابت‌شده که مردم قم پیشتاز بصیرت بوده‌اند، ابراز کرد: امروز مردم قم بار دیگر به میدان آمدند که حمایت خود از نظام، انقلاب و رهبری را نشان دهند و ثابت کنند پای این انقلاب هستند.

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اغتشاشات اخیر؛ این حرکت‌ها‌ ضد‌انقلابی بود / ‌دشمن ‌«روسیاه» شداختصاصی| لید‌رهای اغتشاشات کردستان دستگیر شدند / سرکردگان اشرار ‌وابسته به گروهک‌های ضد انقلاب بودندراهپیمایی عظیم مردم قم در واکنش به هنجارشکنی اغتشاشگران /‌ دیار انقلاب بازهم درخشید‌

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: مردم ولایی قم از روز نخست صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و نشان دادند امنیت و اقتدار نظام برای آنان بسیار با اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه در استان قم هیچ مشکل امنیتی در اغتشاشات اخیر به وجود نیامده است، تصریح کرد: در استان قم کوچک‌ترین مسئله سوء امنیتی نداشتیم که این موضوع به برکت حضرت معصومه و مردم ولایی قم است.