اختتامیه همایش عفاف جنسی در قم برگزار شد
اختتامیه همایش عفاف جنسی در قم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،همایش دو روزه الگوی مفهومی عفاف جنسی که از دیروز چهارشنبه در تهران آغاز به کار کرده بود،آیین اختتامیه این همایش امروز پنجشنبه در قم برگزار شد. در این همایش پژوهشگران و صاحبنظران حوزه علمیه و دانشگاه در یازده نشست و […]

اختتامیه همایش عفاف جنسی در قم برگزار شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،همایش دو روزه الگوی مفهومی عفاف جنسی که از دیروز چهارشنبه در تهران آغاز به کار کرده بود،آیین اختتامیه این همایش امروز پنجشنبه در قم برگزار شد.

در این همایش پژوهشگران و صاحبنظران حوزه علمیه و دانشگاه در یازده نشست و میزگرد تخصصی درباره مفهوم ابعاد و مولفه‌های عفاف از منظر علوم اسلامی، عفاف در ادیان و مکاتب دیگر و رویکرد‌های فمنیستی، جایگاه عفاف در منظومه دینی، رابطه عفاف و حجاب و چالش‌های این حوزه، و فرایند‌های عفاف جنسی بحث و تبادل نظر و ارائه مقاله کردند.

حجت الاسلام سالاری دبیر علمی این همایش با اشاره به ارسال ۶۱ مقاله از پژوهشگران حوزه و دانشگاه به دبیرخانه همایش و برگزیده شدن ۲۱ مقاله برتر، گفت: ارائه مدل مفهومی عفاف و ترسیم سبک زندگی عفیفانه بر اساس آن مهمترین هدف این همایش دو روزه بود.