خروش مردم قم علیه اخلالگران امنیت
خروش مردم قم علیه اخلالگران امنیت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مردم بصیر و زمان شناس قم امروز با خلق حماسه ای دیگر در سرمای هوای انزجار خود را از آشوب‌های اخیر اعلام کردند. بیشتر بخوانید؛ لغو آیین نمادین استقبال از کاروان ورود بانوی کرامت  راهپیمایان قم از پیر و جوان […]

خروش مردم قم علیه اخلالگران امنیتبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مردم بصیر و زمان شناس قم امروز با خلق حماسه ای دیگر در سرمای هوای انزجار خود را از آشوب‌های اخیر اعلام کردند.

بیشتر بخوانید؛ لغو آیین نمادین استقبال از کاروان ورود بانوی کرامت 

راهپیمایان قم از پیر و جوان و کودک ،همه و همه، لبیک گویان به بیانات مقام معظم رهبری و برای دفاع از اقتدار و امنیت  در برابر شرارت‌های آشوب گران امروز برای جدا کردن صف خود از آشوبگران به خیابان‌های قم آمدند و اقدامات اشرار و اغتشاشگران را محکوم کردند.

راهپیمایان با شعارهای ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده ،مرگ بر آشوبگر،مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل،این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده اقدامات اخیر آشوبگرانه  تخریب کنندگان اموال عمومی و شخصی مردم در برخی شهر‌های کشور را محکوم کردند.

 این راهپیمایی پرشور از ساعت ۱۰ صبح امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ماه با حضور پرشور و حماسی آحاد مردم فهیم خاستگاه انقلاب اسلامی از مصلای قدس به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.

همچنین راهپیمایی علیه آشوبگران در دیگر بخش های قم به نحو پرشوری برگزار شد.