روند احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) شهر قم به زودی عملیاتی می‌شود
روند احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) شهر قم به زودی عملیاتی می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،جمشید تقی زاده در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری از چهار طرح ورزشی استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) قم،‌ اظهار داشت: با مذاکره‌ها و تعامل‌های ایجادشده میان مجموعه مدیریت […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،جمشید تقی زاده در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری از چهار طرح ورزشی استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) قم،‌ اظهار داشت: با مذاکره‌ها و تعامل‌های ایجادشده میان مجموعه مدیریت استان و وزارت ورزش و جوانان روند احداث این مجموعه حداکثر تا ۴۰ روز آینده به‌طور کامل عملیاتی می‌شود.

وی افزود: زیرساخت‌های ورزشی بسیار خوبی درقم ایجاد و درحالی‌که احداث است،‌ مجموعه ورزشی پیامبر اعظم(ص) قم ازجمله زیرساخت‌های بسیار باکیفیت و بی‌نظیر در کشور است که این موضوع نشان‌دهنده حرکت شتاب‌دار قم در مسیر توسعه زیرساخت‌های ورزشی می‌باشد.

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان بیان کرد:درگام اول ۵۰ میلیارد ریال توسط وزارت ورزش و جوانان و ۵۰ میلیارد ریال توسط استانداری قم برای احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) تخصیص داده‌شده است.

سرانه ورزشی استان قم از میانگین کشوری پایین‌تر استاعلام زمان برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی

تقی زاده با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای اتمام طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی به بخش خصوصی به‌منظور احداث، تکمیل و تجهیز این طرح‌ها مورد تأکید است.

وی افزود:در هفت ماه نخست امسال، ۲۳۰ طرح ورزشی در کشور بااعتبار ۳هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که با افتتاح آن‌ها ۵۷۶ هزار مترمربع به فضای ورزشی کشور افزوده شد.

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد:سه هزار طرح نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها نیازمند ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد ریال است.