۴ طرح ورزشی در قم به بهره‌برداری رسید
۴ طرح ورزشی در قم به بهره‌برداری رسید

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی استان با حضور جمشید تقی‌زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و مسئولان استانی در قم برگزار شد. این طرح‌های ورزشی با اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین بهره‌برداری از طرح‌های ورزشی استان با حضور جمشید تقی‌زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و مسئولان استانی در قم برگزار شد.

این طرح‌های ورزشی با اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی شامل استخر مجموعه تختی، خانه جوانان مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم، خانه جوان مجموعه ورزشی دستجرد و سالن ورزشی سوده مجموعه شهدای هفتم تیر بوده است.

سالن سرپوشیده سوده با زیربنای ۹۰۰ مترمربعی و با اعتبار حدود پنج میلیارد ریال از اعتبارات ماده ۲۷ و با مشارکت بخش خصوصی در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر قم به بهره‌برداری رسید.

سرانه ورزشی استان قم از میانگین کشوری پایین‌تر استقم| سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش بانوان در اولویت قرار دارد

استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی تختی از دیگر پروژه‌های افتتاح‌شده با مشارکت بخش خصوصی بود که در زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۶۰۰ مترمربع و با زیربنای ۱۶۰۰ مترمربعی و با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال امروز به بهره‌برداری رسید.

یکی دیگر از طرح‌های افتتاح‌شده، خانه جوان شهر دستجرد با زیربنای ۲۵۶ مترمربعی و اعتباری بیش از پنج میلیاردی در مجموعه ورزشی شهر دستجرد بود.

خانه جوانان مجموعه ورزشی شهدای مدافع حرم نیز با اعتباری بیش از شش میلیارد ریالی نیز توسط معاون وزیر ورزش و جوان امروز در قم به بهره‌برداری رسید.