به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در طی مراسمی که ظهر امروز با حضورعبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم، سقائیان نژاد شهردار قم، حسن مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در دبیرستان ماندگار امام صادق (ع) برگزار شد، به دست آیت الله […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در طی مراسمی که ظهر امروز با حضورعبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم، سقائیان نژاد شهردار قم، حسن مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در دبیرستان ماندگار امام صادق (ع) برگزار شد، به دست آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) زنگ روز قم به صدا در آمد.
سید امیر سامع معاون شهردار قم، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم و حمیدرضا شیخ الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم نیز از دیگر چهره هایی بودند که در این مراسم حضور داشتند.
آیت الله سعیدی در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: براساس کلام ائمه اطهار (ع) قم، حرم اهلبیت (ع) است و بارگاه حضرت معصومه (س) نیز در این شهر مقدس قرار دارد و امیدواریم که بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای این حرم باشیم.
در ادامه این مراسم گروه مدیحه سرایی میعاد قم که سفیران فرهنگی ایران در کشورهای مختلف بودند در مدح حضرت معصومه (س) مدیحه سرایی کردند.
در پایان این مراسم نیز از تلاش های علمی دکتر سقائیان نژاد شهردار قم با اهدای یادبودی تقدیر شد.
سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم به عنوان روز قم نامگذاری شده است.