زنگ روز قم نواخته شد
زنگ روز قم نواخته شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین نواختن زنگ روز قم صبح امروز با حضور آیت‌الله سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان، شهردار قم، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم و مسئولان استانی و مدیریت شهری در دبیرستان ماندگار امام صادق(ع) برگزار شد. […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین نواختن زنگ روز قم صبح امروز با حضور آیت‌الله سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان، شهردار قم، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم و مسئولان استانی و مدیریت شهری در دبیرستان ماندگار امام صادق(ع) برگزار شد.

زنگ روز قم در آستانه سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر مقدس قم و با توجه به نامگذاری آن به نام روز قم امسال برای نخستین بار به صدا در آمد.

آیت‌الله مکارم شیرازی: همه برای گرامیداشت روز قم تلاش کنند‌آیت‌الله صافی گلپایگانی: جایگاه علم و فقاهت قم برای جهانیان تبیین شودپیگیری برای انتخاب قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام

گفتنی است بیش از ۴۱ عنوان ویژه‌برنامه شامل برنامه‌هایی در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و استیج‌های اجتماعی از سالروز ورود کریمه اهل‌بیت(ع) تا سالروز شهادت این بانوی کرامت در قم برگزار می‌شود.

روز قم از سال جاری بنا به تصویب در شورای اسلامی شهر قم و مصوب شدن در شورای فرهنگ عمومی به تقویم شهر قم افزوده‌شده است.