نمایشگاه عکس ایوان آینه در قم برپا می‌شود
نمایشگاه عکس ایوان آینه در قم برپا می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان ایوان آینه همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه(س) به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و حوزه هنری قم برپا می‌شود. این نمایشگاه از روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه لغایت […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان ایوان آینه همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه(س) به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و حوزه هنری قم برپا می‌شود.

این نمایشگاه از روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه لغایت شش آذرماه سال جاری همزمان با ورود پر خیر و برکت کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه(س)به شهر مقدس قم در خیابان شهدا، نگار گذر فرهنگ در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

آیت‌الله مکارم شیرازی: همه برای گرامیداشت روز قم تلاش کنند‌پیگیری برای انتخاب قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلامآیت‌الله صافی گلپایگانی: جایگاه علم و فقاهت قم برای جهانیان تبیین شود

در این نمایشگاه آثار هنرمندان عکاس قمی حسین شاهبداغی، محمد رفیعی موحد، علی کریمی، رضا رمضانی، سجاد حکیمی اکران شده است که تصاویری از حرم مطهر حضرت معصومه(س) به نمایش گذاشته می‌شود.