با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

اختتامیه نخستین «جشنواره ملی مطبوعات دینی» در قم برگزار می‌شود

آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی روز پنجشنبه هفته جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار فرهنگ و هنر قم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، امیرعلی عموزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی، اظهار کرد: این جشنواره در سه بخش برگزار شد که نخستین بخش با عنوان بخش حرفه‌ای در قالب‌هایی از جمله تیتر، مصاحبه و گزارش خبری بود.

وی بیان کرد: بخش دوم جشنواره بخش موضوعی نام دارد که در موضوع هایی همچون عفاف و حجاب، ایثار و شهادت و مسجد رکن محله‌محوری ترتیب یافت.

عموزاده بخش سوم را ویژه رسانه‌های حوزه دین عنوان کرد و افزود: در این بخش به انتخاب هیئت داوران از تعدادی از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین مطبوعات حوزه دین که اثرگذاری بالایی دارند تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به این که نزدیک به ۸۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، گفت: از صاحبان آثار برتر با اهدای لوح تقدیر و جوایز ارزنده تقدیر خواهند شد. آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی روز پنجشنبه هفته جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار فرهنگ و هنر قم برگزار می‌شود.

خاطرنشان می‌شود نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی، شهریورماه سال گذشته اعلام فراخوان شد که علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود تا ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰ فرصت داشتند.