جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت:

دستگیری ۸۵ سارق و ۱۴۷ خرده فروش مواد مخدر در قم

سردار بهادر اسماعیلی، جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 85 سارق و 147 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار بهادر اسماعیلی در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: در راستای پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز، رده های تخصصی و اجرایی این فرماندهی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در سطح شهرستان قم طی ۷۲ ساعت به مرحله اجرا درآوردند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح در نقاط جرم خیز، ۸۵ نفرسارق و ۱۴۷ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در این رابطه ۱۰ دستگاه خودرو، ۳۳ دستگاه موتورسیکلت و ۸۵ مورد سایر سرقت ها کشف شده است همچنین ۳۴ دستگاه خودرو و ۲۱ دستگاه موتورسیکلت توقیف و بیش از ۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۱۸ هزار و ۳۵۷ قلم انواع لوازم قاچاق کشف شده است.

وی، رویکرد پلیس قم را مبتنی بر اصل پیشگیری و عدم وقوع جرایم دانست و خاطرنشان کرد: پیشگیری، فرصت ارتکاب جرم را از بین می‌برد و مردم شریف استان قم، باید با رعایت موارد حفاظتی و ایمنی در حفظ و نگهداری اموال خود با همکاری پلیس، دست سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان کوتاه کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم از همکاری صمیمانه مردم متدین شهر قم قدردانی و تصریح کرد: اجرای چنین طرح هایی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های مشکوک، به ویژه در زمینه سرقت،توزیع انواع موادمخدر ،قاچاق کالا و احتکار با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.