مسئول رواق کودک و نوجوان حرم بانوی کرامت:

اجرای ویژه برنامه «رنگین کمان آیه‌ها» در حرم حضرت معصومه(س)

حجت الاسلام مرتضی جعفری، مسئول رواق کودک و نوجوان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به برگزاری ویژه برنامه رنگین کمان آیه‌ها به مناسبت ماه رمضان گفت: جنگ قرآنی، جمع‌خوانی قرآن کریم، مسابقه، قصه‌گویی، رنگ‌آمیزی، نقاشی و بازی در این ویژه برنامه برای کودکان 4 تا 11 سال دنبال می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،حجت الاسلام مرتضی جعفری از برگزاری ویژه برنامه رنگین کمان آیه ها با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم در شب‌های ماه مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت خبر داد.

وی گفت: این ویژه برنامه شامل دو بخش است که در بخش اول جُنگ قرآنی از ساعت ۲۱ تا ۲۳ برگزار می شود و برنامه هایی از جمع خوانی قرآن کریم، مسابقه و سرود در این بخش دنبال می‌شود و در بخش دوم نیز از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد فعالیت غرفه‌های خلاقیت، رنگ آمیزی، قصه گویی، بازی‌ها و مسابقات و قرآن بخوان دنبال می‌شود.

مسئول رواق کودک و نوجوان حرم بانوی کرامت افزود: این برنامه طی ماه مبارک رمضان با حضور مبلغان اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم در صحن صاحب الزمان (عج) حرم مطهر بانوی کرامت اجرا می‌شود و کودکان ۴ تا ۱۱ سال می توانند در این برنامه های متنوع و آموزنده شرکت داشته باشند.

 وی ادامه داد: این برنامه در شب‌های گذشته مورد استقبال زائران قرار گرفته است و حضور پرشور کودکان را در این برنامه ها شاهد هستیم.