در اطلاعیه ای اعلام شد:

برخورد دادستانی با عوامل جشن بلاگرها در قم/تالار مربوطه پلمب شد

دادستانی قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی برگزاری جشن ویژه بلاگرهای قمی در یکی از تالارهای قم و اعتراض ها به این مراسم تالار مربوطه پلمب و برای عوامل برگزار کننده پرونده قضایی تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در پی برگزاری جشن ویژه بلاگرهای قمی در یکی از تالارهای قم و برگزاری این جشن در ماه مبارک رمضان و اعتراض قشر مذهبی و انقلابی استان، تالار مربوطه پلمب و برای برگزار کنندگان این مراسم و بلاگرهای شرکت کننده پرونده قضائی تشکیل شد.

برگزاری موسیقی زنده، اختلاط زن و مرد، عدم رعایت پوشش و حجاب مناسب، عدم حفظ شئون ماه مبارک رمضان، همخوانی زنان در اجرای ترانه و آواز و پخش زنده این مراسم در صفحات مجازی و اینستاگرامی این بلاگرها از دلایلی است که موجب بروز واکنش‌های مردم مذهبی و انقلابی قم به برگزاری این جشن شد و از سوی دادستانی برای عوامل این برنامه هنجارشکنانه، پرونده قضائی تشکیل شد.

در آستانه ماه مبارک رمضان اطلاعیه‌ای از سوی دادستانی برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان صادر شد که در آن از شهروندان خواسته شده است در حفظ شئون و فضای مذهبی شهر مقدس قم اهتمام ویژه ای داشته باشند و حرمت شهر کریمه اهل بیت را بالاخص در ماه مبارک رمضان با جدیت پاس بدارند.