۴ تیم به نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان قم رسیدند
۴ تیم به نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان قم رسیدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شب گذشته آخرین دیدار‌های دور سوم مسابقات فوتسال جام رمضان در قم با انجام ۲ بازی پیگیری شد، در دیدار اول از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم سوهان خودکار موفق شد ۳ بر صفر تیم حلوا ارده طحینه را شکست […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شب گذشته آخرین دیدار‌های دور سوم مسابقات فوتسال جام رمضان در قم با انجام ۲ بازی پیگیری شد، در دیدار اول از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم سوهان خودکار موفق شد ۳ بر صفر تیم حلوا ارده طحینه را شکست دهد.

از ساعت ۲۲ نیز تیم‌های ری‌استور و عینک ولایت به مصاف هم رفتند که تیم ری‌استور موفق شد ۵ بر ۳ از سد رقیبش عبور کند. با نتایج بدست آمده شب اول و دوم تکلیف تیم‌های صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات مشخص شد که بدین ترتیب تیم‌های دلسوختگان اهل‌بیت (ع)، سوهان خودکار، عینک ولایت و ری‌استور ۴ تیم حاضر در این مرحله خواهند بود.

براساس اعلام کمیته فوتسال هیات فوتبال قم در مرحله نیمه نهایی تیم دلسوختگان امشب از ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه در سالن شهید حیدریان از تیم عینک ولایت میزبانی خواهد کرد و همچنین از ساعت ۲۲ تیم ری‌استور در همین سالن به مصاف تیم سوهان خودکار باید برود.

پایان پیام/۷۸۰۳۰