۱۱۳ حافظ کل قرآن کریم در قم تجلیل می‌شوند

113 حافظ کل قرآن کریم و 60 دانش‌آموخته مرکز قرآن و حدیث در همایش «طوبای کرامت» در حرم حضرت معصومه(س) توسط آیت‌الله سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم تجلیل می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،همایش «طوبای کرامت» با هدف تجلیل از حافظان کل و دانش آموختگان مرکز قرآن و حدیث روز یکشنبه ۲۱ آذرماه همزمان با ایام میلاد خجسته بانوی صبر و شجاعت، حضرت زینب کبری(س) با حضور آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در شبستان نجمه خاتون(س) حرم مطهر برگزار می‌شود.

این همایش که همه ساله در دهه کرامت از سوی مرکز قرآن و حدیث برگزار می‌شد در دو سال اخیر به دلیل شرایط نامساعد بهداشتی و شیوع بیماری کرونا برگزار نشده بود و در سال جاری با انجام واکسیانسیون و بهبود شرایط کرونایی فعالیت خود را با هدف تجلیل از حافظان کل و دانش آموختگان مرکز قرآن و حدیث دوباره آغاز کرده است.

در همایش« طوبای کرامت» در سال جاری از ۱۷۳ نفر شامل ۶۳ برادر و ۱۱۰ خواهر تقدیر خواهد شد که از این تعداد ۱۱۳ نفر حافظ کل قرآن و ۶۰ نفر دانش آموخته رشته‌های معارفی تفسیر، ترجمه و مفاهیم کل قرآن و ترجمه و مفاهیم کل نهج البلاغه هستند.