بستری نشدن کادر درمان در بیمارستان ها از اثرات واکسیناسیون است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا قدیر پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت واکسیناسیون گفت: با واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان، در پیک پنجم کرونا که بسیار شدید و طولانی بود هیچکدام از کادر بهداشت و درمان فوت و یا حتی در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا قدیر پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت واکسیناسیون گفت: با واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان، در پیک پنجم کرونا که بسیار شدید و طولانی بود هیچکدام از کادر بهداشت و درمان فوت و یا حتی در بیمارستان‌ها بستری نشدند.

وی افزود: در موج اخیر اثرات واکسن کاملاً مشهود بود و از همشهریان عزیز تقاضا می‌کنیم تا هر چه سریع‌تر نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: تاکنون ۶۴۱ هزار و ۶۸۱ دوز واکسن کرونا در قم تزریق شده است که ۴۴۰ هزار و ۹۳۵ مورد آن دوز اول و ۲۰۰ هزار و ۷۴۶ دوز نیز مربوط به نوبت دوم بوده است.

قدیر ادامه داد: تاکنون ۴۶ درصد مردم قم واکسینه شده‌اند و امیدواریم با از بین رفتن شرایط سنی واکسیناسیون در قم، هر چه سریع‌تر تمامی همشهریان قمی اقدام به تزریق واکسن نمایند.