برپایی نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی بانوان استان قم

افسانه زمانی‌مهر در گفت‌وگو با ایسنا گفت: نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی بانوان استان قم در سال جاری که سال رونق تولید نامگذاری شده، برای ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین استان برگزار می‌شود. وی افزود: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی مشاغل و تولیدات خانگی توسط بانوان است، علاوه بر این آشنایی با شیوه‌های بازاریابی […]

افسانه زمانی‌مهر در گفت‌وگو با ایسنا گفت: نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی بانوان استان قم در سال جاری که سال رونق تولید نامگذاری شده، برای ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین استان برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی مشاغل و تولیدات خانگی توسط بانوان است، علاوه بر این آشنایی با شیوه‌های بازاریابی و عرضه محصولات تولیدی در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی باعث ایجاد انگیزه در بانوان کارآفرین می‌شود و یک پل ارتباطی میان کارآفرینان با مسئولین و مدیران استان است، تولیدکنندگان و غرفه‌داران این نمایشگاه بانوان هستند و حدود ۹۰ نفر خانم کارآفرین مشغول به کار هستند و در زمینه‌های مختلف خدماتی، صنعتی، مشاغل خانگی، صنایع دستی به صورت رایگان غرفه در اختیار این بانوان قرار داده شده است، همچنین در کنار این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های بهداشتی و مشاوره در زمینه اعتیاد هم برگزار می‌شود.

معاون دفتر امور بانوان استانداری قم افزود: در سال‌های گذشته نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی بانوان به صورت صورت غرفه‌های محدود برقرار می‌شد، امسال در جدول نمایشگاهی استان برای بانوان نمایشگاه به این صورت وجود نداشت، امیدواریم که این نمایشگاه به نحو احسنت برگزار شود تا در سال‌های بعد در جدول نمایشگاهی استان قرار بگیرد.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه به مدت چهار روز از ۸ آبان تا یک آذر در محل نمایشگاه‌های دائمی استان برگزار می‌شود و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در معرض عموم مردم استان قم قرار خواهد گرفت، افتتاحیه این نمایشگاه امروز ساعت ۱۵با حضور استاندار و مدیران استان برگزار می‌شود و از ساعت ۱۶نیز بازدید برای عموم آزاد است.

انتهای پیام