معابر شهری پردیسان اصلاح هندسی و ایمن‌سازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، محمد رمضانی با تشریح عملکرد واحد ترافیک شهرداری منطقه هشت از ابتدای سال جاری تا اوایل شهریورماه اظهار داشت: در خیابان نرگس علاوه بر بازگشایی، خط کشی طولی انجام و نصب استاپر و جداکننده نیز به‌منظور تسهیل در عبور و مرور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، محمد رمضانی با تشریح عملکرد واحد ترافیک شهرداری منطقه هشت از ابتدای سال جاری تا اوایل شهریورماه اظهار داشت: در خیابان نرگس علاوه بر بازگشایی، خط کشی طولی انجام و نصب استاپر و جداکننده نیز به‌منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و رفت‌وآمد وسایل نقلیه در این معبر صورت گرفت.

وی از دیگر اقدامات انجام‌شده شهرداری منطقه هشت در بخش حمل‌ونقل و ترافیک را نصب سرعت‌گیر،  نصب علائم ایمنی و نصب استاپر عرضی لاین رفت مقابل راهنمایی و رانندگی عنوان کرد و افزود: در خیابان شجاعت و ولایت نیز نصب استاپر جداکننده به‌منظور ارتقاء ایمنی انجام‌شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم تصریح کرد: خط کشی طولی خیابان اندیشه، ایمان، امام حسین (ع)، پارکینگ بوستان محله هشت و محله شش به همراه نصب سرعت‌گیر در خیابان اردیبهشت و رنگ‌آمیزی تمام سرعت‌گیرهای منطقه از دیگر اقدامات شهرداری منطقه هشت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در لاین رفت بلوار غدیر به‌عنوان یکی از بلوارهای پرتردد شهری نیز به‌منظور کاهش تصادفات خط کشی طولی به همراه نصب استاپر، نصب استوانه‌ای و نصب چشم‌گربه‌ای انجام شد.

رمضانی یادآور شد: اصلاح هندسی در بلوار آزادی تا میدان شهدا آتش‌نشانی، بلوار سلمان، خیابان‌های اسوه، هویزه ، دهلاویه  نیز انجام و ایمن‌سازی دوربرگردان در دوربرگردان‌های بلوار شهروند نیز صورت گرفت.

 

بیشتر بخوانید: