رئیس شورای اسلامی شهر قم:

جذب سرمایه‌گذار در قم نیازمند فضای امن اجتماعی و اقتصادی است

جلالی ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای تبدیل شهر قم به یک شهر مدرن را نتیجه ورود همه دستگاه در این حوزه دانست و گفت: برای جذب سرمایه‌گذار باید فضای امن اقتصادی و اجتماعی در شهر حاکم باشد که این امر نیازمند همکاری و هماهنگی بین همه دستگاه‌ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، عبدالله جلالی  شامگاه دوشنبه در صد هجدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکریان برگزار شد  با بیان لزوم توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهر قم در یک روز ویژه اظهار داشت : امسال به‌عنوان نخستین سال برگزاری روز قم نیاز به هماهنگی و همکاری بین همه ارگان‌هاست.

وی با تأکید بر برگزاری باشکوه روز قم در شهر افزود: نپرداختن به قم به‌عنوان یکی از شهرهای تأثیرگذار در تاریخ، یکی از خلأهای فرهنگی شهر قم بوده که باید به‌صورت جدی به آن توجه شده و از همه ابعاد به آن نگاه شود.

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر معرفی ظرفیت‌های شهر قم به شهروندان در گام نخست تصریح کرد: برای استفاده از فرصت‌ها و پتانسیل‌های شهر قم ابتدا باید شهروندان قمی با آن آشنا شده و این فرصت‌ها را ببینند.

وی ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای تبدیل شهر قم به یک شهر مدرن را نتیجه ورود همه دستگاه در این حوزه دانست و گفت: برای جذب سرمایه‌گذار باید فضای امن اقتصادی و اجتماعی در شهر حاکم باشد که این امر نیازمند همکاری و هماهنگی بین همه دستگاه‌ها است.

جلالی از تشکیل ستاد مشترکی بین شهرداری و شورای شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: این ستاد ضمن ایجاد فضایی شاد در سطح شهر با برگزاری برنامه‌های مختلف ظرفیت‌های مغفول مانده را به شهروندان معرفی می‌کند.