رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در حال حاضر در اکثر محور‌های مواصلاتی استان‌های البرز، زنجان، چهارمحال و بختیاری، شرق استان تهران، اصفهان و قزوین بارش برف گزارش شده است. وی افزود: در محور‌های کوهستانی استان مازندران، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در حال حاضر در اکثر محور‌های مواصلاتی استان‌های البرز، زنجان، چهارمحال و بختیاری، شرق استان تهران، اصفهان و قزوین بارش برف گزارش شده است.

وی افزود: در محور‌های کوهستانی استان مازندران، تونل کندوان، سرچم به اردبیل، اردبیل به سراب، قزوین – همدان – گردنه آوج، همدان – کرمانشاه و تکاب نیز بارش برف گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: در همه محور‌های مواصلاتی تهران، بوشهر و هراز باران در حال باریدن است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در مسیر‌های توسکستان به شاهرود، طارم به زنجان و اصفهان به کاشان ضرورت استفاده از زنجیر چرخ به دلیل لغزندگی معابر وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: در ارتفاعات استان اردبیل، محور‌های کوهستانی استان قم و ارتفاعات استان اصفهان مه‌گرفتگی گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه تردد در کلیه محور‌های مواصلاتی کشور به صورت عادی و بدون مشکل در جریان است، گفت: به رانندگان توصیه می‌کنیم برای سفر به محور‌های برف‌گیر و کوهستانی زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.