نرخ کرایه اتوبوس‌های شهر قم هیچ تغییری نمی‌کند

– اخبار استانها – امیر یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به افزایش نرخ بنزین در کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه نرخ گازوئیل به‌عنوان سوخت اتوبوس‌های درون‌شهری تغییر نکرده است، لذا هرگونه افزایش نرخی در دستور کار قرار ندارد. وی با بیان اینکه نرخ کرایه‌های اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی قم […]

– اخبار استانها –

امیر یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به افزایش نرخ بنزین در کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه نرخ گازوئیل به‌عنوان سوخت اتوبوس‌های درون‌شهری تغییر نکرده است، لذا هرگونه افزایش نرخی در دستور کار قرار ندارد.

وی با بیان اینکه نرخ کرایه‌های اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی قم تغییری نکرده است، ابراز کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه افزایشی مراتب را به سازمان اتوبوسرانی اطلاع دهند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از افزایش نظارت‌ها در این زمینه خبر داد و گفت: چندین تیم و گشت‌های نظارتی برای بررسی و نظارت عدم افزایش نرخ اتوبوس‌ها و نظم خطوط اتوبوسرانی در حال آماده‌باش بوده و نظارت کافی در این زمینه دارند.

ورود اتوبوس‌های بین‌شهری به قم ممنوع است۵۰ درصد ناوگان اتوبوسرانی تهران فرسوده است/ ۳۰۰ توقف ناشی از خرابی در روزکرایه اتوبوس شهری بندرعباس ۲۰ درصد افزایش یافت

وی همچنین با اشاره به آمادگی سازمان اتوبوسرانی قم برای روزهای بارانی و برفی در شهر قم خاطرنشان کرد: با توجه به نوسازی ناوگان و ورود ۱۱۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی در کنار ظرفیت مناسب اتوبوس‌ها، این سازمان برای روزهای آینده و به‌ویژه ایام بارانی و برفی در قم در آمادگی کامل است.

یزدی با تأکید بر اینکه تأخیر در رسیدن به ایستگاه‌ها و جابجایی مسافران توسط اتوبوس در روزهای بارانی و برفی با توجه به وضعیت شهر و مسائل جوی امری اجتناب‌ناپذیر است، خاطرنشان کرد: تیم‌های نظارتی در این زمینه فعال بوده و اگر مسائل ترافیکی وجود نداشته باشد جابجایی مسافران نیز با مشکل روبرو نخواهد بود.