تیم‌های والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند

محمدمهدی حلوایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ استان قم در رده سنی بزرگسالان سه نماینده در لیگ‌های کشور دارد که “افق” نماینده استان قم در لیگ دسته یک آقایان و همچنین لیگ برتر بانوان و تیم “زوپری” نیز نماینده استان در لیگ دسته یک بانوان هستند. وی افزود: قرعه‌کشی لیگ دسته یک آقایان کشور […]

محمدمهدی حلوایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ استان قم در رده سنی بزرگسالان سه نماینده در لیگ‌های کشور دارد که “افق” نماینده استان قم در لیگ دسته یک آقایان و همچنین لیگ برتر بانوان و تیم “زوپری” نیز نماینده استان در لیگ دسته یک بانوان هستند.

وی افزود: قرعه‌کشی لیگ دسته یک آقایان کشور هفته گذشته برگزار شد و نماینده استان قم در گروه اول با تیم‌های مقاومت تهران، شهرداری قزوین، عقاب نهاجا، فرش حداد اصفهان، سفیر جوان رامسر، پاس گرگان، شهروند نکا، مجتمع صنعتی اسفراین، خاتم جوان اردکان و وارنا شهر باران هم گروه شد، چهار تیم برتر هر گروه، به مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها صعود می‌کنند و در نهایت هشت تیم برای مشخص شدن رده‌بندی پایانی، به شکل رفت و برگشت به رقابت می‌پردازند.

رییس هیات والیبال استان قم ادامه داد:‌ تیم زوپری نماینده استان قم در لیگ دسته یک بانوان کشور نیز با تیم‌های مهرگان پاسارگاد، سورن مشهد، سرو قامتان بابل و جوانان زرتشتی یزد در گروه دوم لیگ دسته یک بانوان کشور به رقابت خواهد پرداخت.

وی افزود: در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود می‌کنند و شش تیم برای مشخص شدن رده‌بندی پایانی، به شکل متمرکز در یک استان به رقابت می‌پردازند.

حلوایی در ادامه با اشاره به اهمیت حرفه‌ای شدن لیگ‌های داخلی استان قم گفت:‌ تیم‌های داخلی استان برای اولین بار با دریافت مجوز رسمی از هیات والیبال استان قم به باشگاه تبدیل شدند و تمامی بازیکنان آن‌ها باحضور در هیات والیبال استان قرارداد رسمی ثبت کردند.

وی افزود: لیگ‌های داخلی استان در رده های نونهالان و نوجوانان از روز گذشته با حضور ۸ تیم در سالن رضاییان آغاز شد و همچنین لیگ بزرگسالان استان نیز با حضور ۱۰ تیم از هفته‌های آتی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام