ناکامی نمایندگان همدان در هفته نخست لیگ دسته ۲ بسکتبال کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، در این رقابت‌ها و از گروه چهارم تیم هیات بسکتبال همدان برابر نسل طلایی شاهرود شکست را پذیرا شد. در این دیدار که شامگاه جمعه به میزبانی سالن تختی شهر همدان برگزار شد، تیم جوان هیات بسکتبال همدان با […]

ناکامی نمایندگان همدان در هفته نخست لیگ دسته ۲ بسکتبال کشوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، در این رقابت‌ها و از گروه چهارم تیم هیات بسکتبال همدان برابر نسل طلایی شاهرود شکست را پذیرا شد.

در این دیدار که شامگاه جمعه به میزبانی سالن تختی شهر همدان برگزار شد، تیم جوان هیات بسکتبال همدان با نتیجه ۸۵ بر ۵۴ برابر تیم نسل طلایی شاهرود شکست خورد.

تیم همدان در گروه چهار این پیکار‌ها با تیم های، یس آل گرگان، نسل طلایی شاهرود ومهتاب قم رقابت دارد.

همچنین هیات بسکتبال اسدآباد شب گذشته و از گروه دوم این بازی‌ها برابر خلیج فارس قم تن به شکست داد.

نماینده اسدآباد در این دیدار که به میزبانی سالن بهزیستی قم برگزار شد، با نتیجه ۸۳ بر ۷۷ مغلوب خلیج فارس قم شد تا ناکامی نمایندگان بسکتبال همدان در هفته نخست لیگ دسته ۲ کشور تکمیل شود.

هیات بسکتبال اسدآباد در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های پدافند هوایی آبادان، خلیج فارس قم، هیات بسکتبال زنجان و هیات بسکتبال قزوین همگروه است.

لیگ دسته دوم بسکتبال کشور با حضور ۱۶ تیم و در چهار گروه برگزار می‌شود.

دور گروهی و مقدماتی این پیکار‌ها به صورت رفت و برگشت و مراحل بعدی به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

از دور مقدماتی این پیکار‌ها ۲ تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود می‌کنند.