ثبت‌نام تهرانی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن از پایان آذر‌ آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اسلامی در حاشیه همایش سراسری انجمن خیرین راه و ترابری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌‌ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان ‌سیستان و بلوچستان، قم، خراسان شمالی و خراسان جنوبی آغاز شده است.وی ادامه داد: ‌ثبت نام تهرانی‌ها […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اسلامی در حاشیه همایش سراسری انجمن خیرین راه و ترابری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌‌ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان ‌سیستان و بلوچستان، قم، خراسان شمالی و خراسان جنوبی آغاز شده است.
وی ادامه داد: ‌ثبت نام تهرانی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن از پایان آذرماه آغاز می شود. ضمن آنکه منطقه تهرانسر در استان تهران نیز در این سامانه لحاظ شده است. از روز آغاز ثبت‌نام تاکنون‌ تعداد ۱۵ هزار نفر از استان‌های قم، خراسان‌شمالی و خراسان جنوبی‌ ثبت‌نام کرده‌اند.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون 230 هزار نفر از سامانه طرح اقدام ملی مسکن بازدید کرده‌اند، اضافه ‌کرد: در سامانه طرح اقدام ملی، فقط ثبت‌نام کسانی انجام می‌شود که واجد شرایط باشند.
اسلامی یادآور شد: ظرفیت ثبت نام استان قم در دو ساعت اول تکمیل شد ضمن آنکه در حال آماده سازی اراضی هستیم تا دوباره در این استان با ایجاد ظرفیت، ثبت نام کنیم.
وی درباره ساخت مسکن ویژه کارکنان دولت گفت: این طرح از محل پس‌انداز اجرا می‌شود. موضوع‌ به دستور رئیس‌جمهور برای طراحی مدل اجرایی و تصویب در دولت، به سازمان برنامه و بودجه ‌‌ارسال شده است.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: ساخت مسکن در پادگان (۰۶‌ تهران) در قالب تفاهم وزارت راه و شهرسازی با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای احداث  ۱۰۰ هزار واحد مسکونی ویژه نیروهای مسلح است.