پیگیری پرداخت مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قم

بیژن سلیمان پور امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به تداوم تصمیم های لازم در استان در موضوع مبارزه با کرونا اظهار کرد: تاکنون ۹۷ جلسه هفتگی ستاد استانی مبارزه با کرونا به صورت مستمر و با حضور مدیران نهادهای مختلف استان تشکیل شده است. وی افزود: باید گفت […]

بیژن سلیمان پور امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به تداوم تصمیم های لازم در استان در موضوع مبارزه با کرونا اظهار کرد: تاکنون ۹۷ جلسه هفتگی ستاد استانی مبارزه با کرونا به صورت مستمر و با حضور مدیران نهادهای مختلف استان تشکیل شده است.

وی افزود: باید گفت در این مسیر طی شده، شاهد تصمیم های خوب و پیگیری های شایسته ای در موضوع مبارزه با کرونا بوده ایم و از این رو نباید این زحمات را نادیده گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم همچنین خاطرنشان کرد: در عین حال در مسیر مبارزه با کرونا شاهد همدلی ها و هم افزایی های مسؤولان استان در این موضوع بوده ایم که این امر را نیز باید قدر دانست و بر آن اصرار ورزید.

سلیمان پور ادامه داد: تردیدی نیست که در شرایط فعلی نیز علاوه بر ضرورت توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی، باید از ظرفیت همه دستگاه ها و نهادهای استانی در مسیر مبارزه با کرونا بهره گرفت.

وی سپس اذعان کرد: بنابراین همه دستگاه ها و نهادهای استانی به عنوان یک فصل الخطاب، باید با همه ظرفیت و توان خود در صحنه مبارزه با کرونا حاضر باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در عین حال درباره گزارش های مرکز بهداشت استان از رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: این گزارش ها باید به صورت مصداقی مطرح شود تا امکان تذکر و پیگیری نقاط ضعف رعایت شیوه نامه ها در دستگاه های مختلف وجود داشته باشد.

وی همچنین بیان داشت: بدیهی است در صورت ارائه مصداقی و تفکیکی میزان رعایت شیوه نامه ها در دستگاه های مختلف استانی، امکان پیگیری از طریق معاونت های مرتبط در استانداری نیز وجود خواهد داشت.

سلیمان پور همچنین به دغدغه دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان درباره معوّق شدن دریافت مطالبات از بیمه ها توجه داد و اذعان کرد: در روزهای آینده و در راستای پیگیری این مطالبه به حق، نشستی با حضور نمایندگان بیمه ها برگزار خواهد شد.