تجلیل از عوامل فیلم منطقه پرواز ممنوع در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،فیلم منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر، پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان است که از ۱۵ آبان بر روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت. این فیلم صد دقیقه‌ای مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب و نفوذ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،فیلم منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر، پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان است که از ۱۵ آبان بر روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت.

این فیلم صد دقیقه‌ای مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب و نفوذ دشمن است.

آیت الله اعرافی،مدیر حوزه های علمیه کشور و آیت الله سعیدی امام جمعه قم ظهر امروز پس از نمازجمعه قم در مراسم تجلیل از سازندگان فیلم، این فیلم را اثری ارزشمند توصیف کردند و گفت: در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب باید از هنر جوانان مومن و ارزشی استفاده کرد.

امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز نفوذ را مورد توجه قرار داد و گفت: متاسفانه خیلی‌ها در کشور نمیخواهند قبول کنند که نفوذ جدی است تا جلوی آن را بگیرند که تولید این فیلم‌ها نقش موثری در بیداری کسانی که غفلت می کنند دارد.

فیلم ماجراجویانه «منطقه پرواز ممنوع»، روایتگر داستان ۳ نوجوان است که در حین آماده‌ شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند.