پوستر جشنواره ملی فیلم نامه نویسی «شهادت قلم» رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم،حجت‌الاسلام علی لقمان‌پور رئیس جشنواره ملی شهادت قلم بعداز ظهر امروز در مراسم رونمایی از پوستر و پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره، هدف از برگزاری جشنواره ملی فیلم نامه نویسی«شهادت قلم» را تجلی سبک زندگی ایثارگری دانست و بیان کرد: برگزاری این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم،حجت‌الاسلام علی لقمان‌پور رئیس جشنواره ملی شهادت قلم بعداز ظهر امروز در مراسم رونمایی از پوستر و پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره، هدف از برگزاری جشنواره ملی فیلم نامه نویسی«شهادت قلم» را تجلی سبک زندگی ایثارگری دانست و بیان کرد: برگزاری این جشنواره را می توانیم بهترین الگو برای جهاد و مقاومت عنوان کنیم.

احمد حاجی زاده رئیس ستاد ملی کنگره شهدای قم نیز در این مراسم با اشاره به اینکه کارکردن برای شهدا امری تصادفی نیست و با دعوت مستقیم شهدا انجام می شود، اظهار کرد: توجه به مقوله هنر به ویژه هنر سینما می تواند در تبیین فرهنگ شهادت به جامعه تاثیرگذار باشد و مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند.

رضا ابوذر دبیرجشنواره ملی فیلمنامه نویسی«شهادت قلم» نیز با ابراز خرسندی از میزبانی قم در این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره های با موضوع دفاع مقدس موجب آشنایی جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد لطفی نیاسر رئیس صدا و سیمای مرکز قم نیز با بیان اینکه تجربه نشان داده است که داستان های خوب ماندگار می شوند، بیان کرد: فیلمنامه بنیان و اساس یک فیلم خوب است که موجب جاودانه شدن آن فیلم می شود و همیشه در ذهن مخاطبان باقی می ماند.

در پایان این مراسم پوستر نخستین جشنواره ملی فیلمنامه‌نویسی کوتاه دفاع مقدس و مقاومت، اثر «مجتبی قانونی» از هنرمندان قمی و پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره به آدرسwww.shahadateghalam.ir رونمایی شد.

همچنین حکم انتصاب «رضا ابوذر» به‌عنوان دبیر نخستین جشنواره ملی شهادت قلم با امضاء سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به وی اعطا شد.