عوامل فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در حرم حضرت معصومه(س) تقدیر شدند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، در مراسمی با حضور مسئولان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، از کارگردان، نویسنده، بازیگران و دیگر عوامل فیلم سینمایی «منطقه پروازممنوع» تقدیر شدند. در این مراسم با اهدای پرچم متبرک و نگین انگشتری سنگ مزار حرم حضرت فاطمه […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، در مراسمی با حضور مسئولان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، از کارگردان، نویسنده، بازیگران و دیگر عوامل فیلم سینمایی «منطقه پروازممنوع» تقدیر شدند.

در این مراسم با اهدای پرچم متبرک و نگین انگشتری سنگ مزار حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها از عوامل و بازیگران این فیلم سینمایی تجلیل به عمل آمد و امیر داسارگر، نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی منطقه پروازممنوع گزارشی از مراحل ساخت آن ارائه داد.

همچنین ظهر امروز عوامل این فیلم با حضور در مصلی قدس و نماز جمعه حضور پیدا کردند و توسط آیت‌الله سعیدی و آیت الله اعرافی ائمه جمعه قم تجلیل شدند.

«مغزهای کوچک زنگ‌زده» با حضور عوامل فیلم در سینما سعدی اکران می‌شودشیراز| اکران «لاتاری» با حضور عوامل فیلم در سینما سعدی شیرازحضور عوامل فیلم “ایتالیا ایتالیا” در پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان
عوامل فیلم سینمایی منطقه پروازممنوع که صبح امروز به قم سفر کردند توسط پدر شهید صابری در گلزار شهدا مورد استقبال قرار گرفتند و جلسه تحلیل فیلم در سینما شهر آفتاب برگزار شد، هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین‌پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان از جمله بازیگران فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» هستند.

 فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند،این فیلم پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان بوده و جایزه بهترین بازیگر این جشنواره را هم از آن خود کرده است.