یک طرفه شدن چالوس به تعویق افتاد/ ترافیک پرحجم در اتوبان قم

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: قرار بود همچون سایر روزهای جمعه امروز نیز تردد در محور کرج ـ چالوس از ساعت ۱۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد محدود شود و از ساعت ۱۷ از چالوس به […]

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: قرار بود همچون سایر روزهای جمعه امروز نیز تردد در محور کرج ـ چالوس از ساعت ۱۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد محدود شود و از ساعت ۱۷ از چالوس به سمت کرج تردد یک طرفه باشد اما این محدودیت اعمال نشده است.

وی گفت: تا این لحظه ترافیک در این محور به گونه‌ای نبوده است که نیاز به اعمال محدودیت‌های ترافیکی باشد و از این رو اجرای این محدودیت به ساعت‌های آتی موکول شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: در حال حاضر در محور آزادشهر به شاهرود، توسکستان به شاهرود و منطقه گدوک در سوادکوه بارش برف گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد:این در حالی است که در اکثر محورهای استان‌های گلستان، تمام محورهای گیلان و مازندران هم شاهد بارش باران هستیم.

وی گفت: در محور آزادشهر به شاهرود تردد صرفاً باید با استفاده از زنجیر چرخ باشد و این در حالی است که در برخی از ارتفاعات کرج ـ چالوس شاهد مه‌گرفتگی هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص ترافیک در محور قم ـ تهران و بالعکس نیز گفت: در هر دو سمت این آزادراه ترافیک پرحجم در جریان است.

انتهای پیام/