شهر قم در سال روز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) غرق در نور و شادی شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، با فرا رسیدن سال روز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) شهر مقدس قم هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است. زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت(س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، با فرا رسیدن سال روز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) شهر مقدس قم هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است.

زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت(س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) رسانده‌اند تا در این جشن و سرور خود را سهیم بدانند.

شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم می‌دانند.

ایلام| جشن میلاد محـــــمد مصطفی(ص) در شهر مهران به روایت تصویرمولودی خوانی محمود کریمی در شب میلاد پیامبر اسلام و امام صادق(ع)امام جمعه شهرکرد: مسئولان سیره پیامبر(ص) و اخلاق نبوی را در پیش بگیرند

حرم مطهر حضرت معصومه(س) نیز به‌طرز باشکوهی آذین‌بندی شده و هزاران تن از عاشقان بانوی آب و آینه خود را به این مکان مقدس رسانده‌اند تا کنار این مضجع و حرم شریف این روز عظیم را جشن بگیرند.

در این مراسم عاشقان و شیفتگان مکتب اهل‌بیت(ع) و زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت(ع) حضور داشتند و مداحان اهل بیت(ع) در مدح میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) به مدیحه سرایی پرداختند.

آئین‌های جشن در مسجدها، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان(ع) در سراسر استان قم برگزار شده است و سخنرانان به بیان اهمیت میلاد رسول گرامی اسلام و امام صادق(ع) پرداختند.