جشنواره «فیلم کوتاه تهران» در قم به ایستگاه پایانی رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در قم، اکران همزمان آثار جشنواره فیلم کوتاه تهران که از روز سه‌شنبه ۲۱ آبان در سینما آوینه قم آغاز شده بود، به پایان رسید. در این جشنواره، ۳۷ فیلم مستند، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در قم، اکران همزمان آثار جشنواره فیلم کوتاه تهران که از روز سه‌شنبه ۲۱ آبان در سینما آوینه قم آغاز شده بود، به پایان رسید.

در این جشنواره، ۳۷ فیلم مستند، تجربی، انیمیشن و داستانی در ۶ سانس با حضور علاقه‌مندان و جمعی از فیلمسازان جوان استان قم اکران شد.

این جشنواره به همت انجمن سینمای جوانان قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در استان برگزار شد.

در بخش مستند، سه فیلم‌ «آقای خیابان»، «شما زنده‌اید آقای بدیعی» و «گالین» اکران و همچنین در بخش تجربی، فیلم‌های «برف‌های سپید سرگردان»، «آقای ایکس»، «سایه‌های سنگین کلاغ»، «تا ابد سکوت»، «مالوم»، «جنگ و صلح»، «رو _یا_رو» و «تقاطع» به روی پرده رفت.

در بخش انیمیشن نیز فیلم‌های «چشمان سرخ»، «…رفت»، «خورده شده»، «زر زری کاکل زری»، «ملکوت»، «جسم خاکستری»، «جبیر»، «وینگ»، «قصه مردی که لب نداشت» و «این سو، آن سو» به روی پرده رفت.

در بخش داستانی، فیلم‌های «نفر سوم»، «شوان»، «سونا»، «جذر بیست سالگی»، «مادر برفی»، «کرگدن»، «جایی در میان گاوها»، «ضد ضربه»، «اجباری»، «حلق آویز»، «Lover»، «گرگ‌ها»، «او که اهلی نشد»، «جونده»، «تاناکورا» و «وودی آلن» در سینمای آوینه قم اکران شد.